اطلاعیه : فرصت محدود برای استفاده از تخفیف دوره آموزشی افزایش عزت نفس قبل از افزایش قیمت

زندگینامه نیک وویچیچ

نویسنده: ندیم ناظمی تاریخ : ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ دسته بندی : ثروتمندان

نیکلاس جیمز ووییچیچ   (Nicholas James Vujicic) مردی بدون دست و پا که اکنون هم ثروتمند است و هم الهام بخش افراد دیگر در استرالیا متولد شد و بخاطر ابتلا به سندرم تترا-آمیلیا هنگام تولد از نعمت دست و پا محروم بود .

او با اینکه در زمان کودکی دچار افسردگی شده بود ولی کم‌کم و با کمک مادرش، یادگرفت که از زائدهٔ کوچکی که به جای پا در بدن او وجود داشت، استفاده کرده و توانایی های خود را افزایش دهد. او در زمان دبیرستان برای یک خیریه اعانه جمع‌آوری می‌کرد و این باعث شد که به کارهای عام‌المنفعه رو آورد.

نیک وویچیچ در ۲۱ سالگی با دو مدرک لیسانس در رشته‌های حسابداری و برنامه‌ریزی مالی از دانشگاه فارغ‌التحصیل شد. او یک سخنران انگیزشی و مدیر سازمان غیرانتفاعی «زندگی بی حد و مرز» است. از دیگر مهارت‌هایی که او دارد میتوان به شنا، موج‌سواری، و گلف اشاره کرد 

او در سال ۲۰۰۸ کانایا میاهار ملاقات کرد. و در سال ۲۰۱۲ ازدواج کردند. و در حال حاظر دارای ۴ فزرند است . نیک در کتاب خود به نام "زندگی بی حد و مرز" می‌گوید: درست است که من بدون دست و پا به این دنیا آمدم اما هرگز در حصار شرایط خود نماندم. من به سراسر دنیا سفر میکنم و به افراد کمک میکنم تا بر ناملایمات زندگی چیره شوند و به آرزوهای خود برسند.

نیک ووییچیچ هم‌اکنون یکی از تأثیر گذارترین سخنرانان انگیزشی و موفقیت در دنیا محسوب می‌شود و مؤسسه زندگی بدون دست و پا را که در زمینه موفقیت فعالیت دارد اداره می‌کند.

 

 

 

محصولات ما :

سرویس های پیامکی انگیزشی و جملات تاکیدی

کتاب های تمرینی قانون جذب و موفقیت مالی 

دوره های آموزشی

دانلود های رایگان

همفکری ( پاسخ به پرسش های شما)

نظرات کاربران
متن نظر : قبل از ثبت نظر وارد شوید یا ثبت نام کنید
!

لطفا قبل از ثبت نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید

در سایت عضو شوید و از آموزش ها، مقالات و محصولات استفاده کنید
پشتیبانی سایت فقط به صورت پیامک به شماره 09107644537
پیشنهادات و انتقاداتتان در مورد سایت را هم به همین شماره پیامک یا واتس آپ کنید

عضویت در خبرنامه

نماد های اعتماد
پشتیبانی در سرور های بلوهاست با ترافیک نیم بها